T.C. Mİllî Eğİtİm BakanlIğI
İSTANBUL / BEŞİKTAŞ - Beşiktaş Sakıp Sabancı Anadolu Lisesi

"Geleceğin Yetiştiği Okul" Beşiktaş Sakıp Sabancı Anadolu Lisesi'ne Hoş Geldiniz!

     Değerli Öğrencilerimiz, LGS için uzun ve meşakkatli bir süreci  geride bıraktınız. Bu zorlu sürecin sonunda “Geleceğin Yetiştiği Okul” Beşiktaş Sakıp Sabancı Anadolu Lisesini kazanarak elde ettiğiniz başarıdan dolayı sizleri tebrik ediyoruz. Bu süreçte sizlerin her daim yanında olan ailelerinizi ve kıymetli öğretmenlerimizi de tebrik ediyor, kendilerine şükranlarımızı sunuyoruz.

     Sevgili Öğrencilerimiz, Bir dünya lisesi olan okulumuzda, sizleri beş sene misafir edecek olmanın ve bu süre sonrasında hem ülkemizin hem de dünyanın en iyi üniversite ve bölümlerine gönderebilmenin heyecanını yaşıyoruz. Beşiktaş Sakıp Sabancı Anadolu Lisesi olarak geleceğe yönelik kariyer planlamanıza destek olmak, gelişiminize katkı sağlayarak hedeflediğiniz üniversitelere uğurlamak ve sizleri manevi değerlerle donanmış bir birey olarak yetiştirmek en büyük temennimizdir.

     Bu vesile ile “Geleceğin Yetiştiği Okul” Beşiktaş Sakıp Sabancı Anadolu Lisesine -yeni yuvanıza- hoş geldiniz diyor; sağlıklı, mutlu ve başarılı bir eğitim-öğretim süreci geçirmenizi temenni ediyoruz…

Paylaş Facebook  Paylaş twitter  Paylaş google  Paylaş linkedin
Yayın: 24.07.2023 - Güncelleme: 24.07.2023 16:30 - Görüntülenme: 4873
  Beğen | 43  kişi beğendi