T.C. Mİllî Eğİtİm BakanlIğI
İSTANBUL / BEŞİKTAŞ - Beşiktaş Sakıp Sabancı Anadolu Lisesi

Haberler

Kas

Öğrencilerimiz Anıtkabir,Mehmet Akif Ersoy Müzesi ve İstiklal Marşının yazıldığı evi ziyaret ettiler.

Kas

Kas

Ankarada bulunan üniversiteleri gezmek ve bilgi almak için rehberlik servisimizin düzenlemiş olduğu Ankara gezisinden görüntüler. Bilkent Üniversitesi,Hacettepe Tıp Fakültesi,Ortadoğu Teknik Üniversitesi

Kas

Kas

Okulumuzda sınav takvimi yaklaşırken öğrencilerimiz boş vakitlerini kütüphaneye gelip ders çalışarak değerlendiriyorlar.Tüm öğrencilerimize sınavlarında başarılar diliyoruz.

Kas

Kas

2017 - 2018 eğitim öğretim yılında gündeme gelen öğretmen performans sistemi tam olarak nedir? Milli Eğitim Bakanlığı tarafından eğitim kalitesinin artması için yapılan öğretmen performans sistemi nasıl işleyecek? Öğretmenlere kimler performans notu verecek? İşte öğretmen performans sistemi giriş sayfası ve detayları.

Kas

Ekm

Ekm

Cumhuriyetimizn kuruluşunun 94.yılını29 ekim günü okulmuzda yapılan törenle coşkuyla kutladık.

Ekm

Ekm

Ekm

Bugün Beşiktaş Özgürlük Meydanında Çelenk sunma törenine katılan öğrencilerimiz ile birlikte Cumhuriyet coşkusunu yaşadık

Ekm

Ekm

Cumhuriyetimizin kuruluşunun 94. yıldönümü yaklaşırken okulumuzda coşku artarak yayılmaya devam ediyor. Emeği geçen tüm öğretmenlerimize, öğrencilerimize ve velilerimize teşekkür ederiz.