T.C. Mİllî Eğİtİm BakanlIğI
İSTANBUL / BEŞİKTAŞ - Beşiktaş Sakıp Sabancı Anadolu Lisesi

Haberler

Tem

 Ramazan Bayramınızı tebrik eder,sağlık,mutluluk ve huzur içinde nice bayramlara erişmemizi temenni ederim.Talat GÜNDAY Okul Müdürü

Haz

Değerli öğretmenlerimiz,

Sevgili öğrenciler...

Sağlık, huzur ve mutluluk içinde bir tatil geçirmenizi dilerim.

Talat GÜNDAY

Haz

Neslihan Gürdağlı ve Mustafa Arslan´a yeni okullarında başarılar diler, okulumuza yaptıkları katkılar için teşekkür ederiz.

Haz

 

Beşiktaş Sakıp Sabancı Anadolu Lisesi Rehberlik Servisinin düzenlemiş  olduğu  2. Mesleki Gelişim Seminerlerinin Ilk günkü konuğu Koç Üniversitesi Psikoloji Bölümü Öğretim Üyesi Prof.Dr. Zeynep Aycan´dı. Oldukça keyifli geçen sunumun konusu "Gençler´in kariyer Eğilimleri ve yönlendirilmesi"idi. Prof.Dr.Zeynep Aycan´a Sunumu için teşekkür ederiz.

Haz

Okulumuz Rehberlik Servisi tarafından koordine edilen 2. Mesleki Gelişim Seminerleri başladı.

Haz

Sn velimiz, LYS sınavları sürecinde heyecanınızı paylaşır öğrencilerimize başarılar dilerim.

 

         Talat GÜNDAY Okul Müdürü  9 Haziran 2015

Haz

OKUL MÜDÜRÜMÜZ TALAT GÜNDAY´IN 21.Dönem Mezunlarımız´a MESAJI

Haz

Mezuniyet gecemize katılarak bizleri onurlandıran BEŞİKTAŞ ilçe MEM Sn Dr Önder ARPACI Şube Müdürlerimiz Sn Şükrü  KOÇ,Sn Sedat IŞIK,Sn Serap OVALI,Sn Hikmet ATİŞ´e Sabancı Ailesinden Sn Dilek SABANCI´ya Sabancı VAKFI Genel Md Sn Zerrin KOYUNSAĞAR ve VAKIF yöneticilerine çok teşekkür ederim.

Ayrıca törenin hazırlanmasında emeği geçen Müdür Yardımcılarım, öğretmenlerim, Aile Birliği Başkan ve üyelerine, emeği geçen katkı sağlayan herkese çok teşekkür ederim.

          Talat GÜNDAY

           Okul Müdürü

 

Haz

Tiyatro Kulübümüz, ISTEK Drama Fest kostüm ödülüne layık görüldü.

Haz

Müzik kulübümüz "Bahar konserleri" ile izleyenlere keyifli anlar yaşattılar.

Haz

Tiyatro kulübümüz "Bir Yaz Gecesi Rüyası" oynunun başarı ile sergilediler.

Haz

İstanbul´un Fethi´nin 562.Yılı etkinlikleri kapsamında BEŞİKTAŞ Yahya Kemal Parkında yapılan törendeydik.

May

 

Beşiktaş İlçe MEM tarafından organize edilen İstanbul´un Fethi´nin 562.yıldönümünde "Şiir-Şehir-İstanbul” temalı şiir dinletisine ev sahipliği yaptık. Emeği geçen öğretmen,öğrenci ve tüm çalışanlara teşekkürler.

May

Hollanda Shell Echo maraton´a 6.kez katılan okulumuz ile birlikte bu yıl Türkiye´den 12 farklı üniversite ve 3 liseden toplam 18 takımımız,30 farklı ülkeden katılan 197 takım arasında  ülkemizi başarıyla temsil etmiştir. Takım çalışması,Mühendislik teknolojileri,enerji verimliliği ve inovasyon konusunda öğrencilerimizin ufkunu açan; mühendislik ve tasarım yeteneği ortaya koyarak bu yı üniversite takımlarıyla eşit koşullarda yarışma cesaret ve başarısı göstere öğretmen ve öğrencilerimi tebrik ediyor başarılarının devamını diliyorum.Talat GÜNDAY Okul Müdürü

May

Beşiktaş ilçe MEM Bilim Sanat Kültür ve Spor Şenliklerine katılan okulumuz öğrenci ve öğretmenlerimizi kutluyoruz