T.C. Mİllî Eğİtİm BakanlIğI
İSTANBUL / BEŞİKTAŞ - Beşiktaş Sakıp Sabancı Anadolu Lisesi

Haberler

Eyl

Hazırlık Sınıfı Seviye Belirleme Sınavı

Ağu

Değerli velilerimiz sevgili öğrenciler.  Aşağıdaki listelerden hangi sınıfta olduğunuzu bulup tabloda belirtilen gün ve saatte okulumuzda kayıt için bulunmanız gerekmektedir. Covid-19 salgını olması nedeniyle okulumuzda kayıt esnasında kalabalık olmaması için öğrencimizin yanında sadece 1 velimizin gelmesi rica olunur.

Tem

Tem

Okulumuz Beşiktaş Sakıp Sabancı Anadolu Lisesiyle ilgili aklınızda bir SORU mu var? Aklınızda kalmasın aşağıdaki formu doldurun size hemen ulaşalım.

Tem

Tem

2019-2020 Eğitim Öğretim Yılında okulumuzu dereceyle tamamlayan öğrencilerimize ödülleri ve başarı belgeleri okulumuzda sosyal mesafeye dikkat edilerek takdim edildi. Dereceye giren öğrenciler ve ailerininde katıldığı törende okul idaremiz de hazır bulundu. Başarı sertifikaları ve ödülleri Sabancı Vakfı Genel Müdürü Sayın Nevgül Bilsel Safkan  tarafından verildi. Öğrencilerimize başarılarının devamını diliyor katkılarından dolayı Sabancı Vakfı Genel Müdürü Sayın Nevgül Bilsel Safkan'a öğrencilerimiz ve okulumuz adına teşekkür ediyoruz. Öğrencilerimizi tebrik ediyor, başarılarının devamını diliyoruz.

Buket


Haz

Haz

May

May

Nis

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramımız Kutlu Olsun!

Nis

Mrt

Mrt

Mrt